-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina KURIOZITETE Pas vdekjes së gruas mbolli 6000 Pemë: ja se çfarë shihet nga...

Pas vdekjes së gruas mbolli 6000 Pemë: ja se çfarë shihet nga lart 20 vjet më vonë

Pas 33 vitesh martese Janet u nda nga jeta për shkak të një ataku kardiak.

Bashkëshortit të saj, Winston, ju shemb bota përpara syve, i sigurtë që këtë dhimbje nuk do të mund ta kalonte.

Që nga koha kur Janet u largua nga kjo botë kanë kaluar 20 vite, por Winston, bashkëshorti i saj e do gruan atij po njëlloj si para 20 vitesh: për të ai mbolli 6000 lisa e ndërsa sot mund të shohim rezultatin.

Për t’u përlotur nga ajo çfarë shihet nga lart.

Kjo është një mrekulli e vërtetë, e gjitha fryt e një dashurie të pafundme, e një dëshirë të papërmbajtshme për të qëndruar në kontakt dhe për t’u dërguar mesazhet nga zemra kudo që të ndodhen, në çfarëdolloj bote, që ndodhen ata/ato të dashurve tanë.

Shikoni videon:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics