Web Analytics

Pas Violet Kukaj, edhe kjo këngëtare nga ndërhyrjet bëhet identik si Tayna

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Vera Oruqaj është yll i padiskutueshëm i muzikës, që ende është aktive.

Ajo, jeton mes Amerikës dhe Kosovës, ku ka angazhime gjithandej, si përherë përkrah të shoqit.

Vera, kujdeset shumë edhe për pamjen e jashtme dhe gjithmonë duket bukur e në formë, pasi investimi shihet se është i madh.

Në këtë foto shfaqet pa një rrudhë, disi si Tayna./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT