Web Analytics
BallinaUncategorizedPasanikja harron portofolin me para, ja si reagojnë njerëzit

Pasanikja harron portofolin me para, ja si reagojnë njerëzit

Një vajzë pasanike dhe i dashuri i saj kanë bërë një eksperiment social.

Vajza ulet në një stol ku ka edhe njerëz të tjerë dhe pastaj vjen djali e merr me një makinë superluksoze.

Mirëpo, ajo lë qëllimisht portofolin me para në stol.

Por pas pak minutash djali kthehet dhe pyet të pranishmit nëse kanë parë ndonjë portofol me para aty.

S’do ta besoni se çfarë bëjnë njerëzit.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/517615649113695/

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit