Web Analytics
BallinaSHOWBIZPasi Alfio u shfaq në Dubai përkrah një vajze, Fatma reagon me...

Pasi Alfio u shfaq në Dubai përkrah një vajze, Fatma reagon me postimin e papritur

Fatma dhe Alfio i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin mbi ndarjen e konfirmoi vetë Alfio pak javë më parë.

Të gjithë ishin kurioz të dinin pse përfundoi romanca mes tyre.

Por dyshja nuk kanë preferuar të zbulojnë asgjë.

Alfio pak më parë u shfaq krahas një bjondje simpatike në Dubai.

Pas kësaj ka ardhur dhe një kundërpërgjigjie nga ana e Fatmës.

Të të bëj like zëmër shkruhet në kafen e Fatmës.

Kjo është një gjë që jemi mësuar ta shikojmë shpesh tek çiftet që sapo janë ndarë.

Ata janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit