Web Analytics

Pasi Andi u largua, Gresa shkon për këtë arsye në Katedralen “Nënë Tereza” në Prishtinë

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti është bukuroshja që në Kosovë u bë gjërësisht e njohur përmes “Big Brother VIP Kosova”.

Që nga koha e “BBVK”, Gresa i ka shpeshtuar ardhjet në vendlindje.

Dhe, duket që kohën në Kosovë ajo e shijon shumë, pasi përherë poston fotografi me momente të bukura.

Gresa, së fundi ka realizuar edhe disa foto tek Katedralja “Nënë Tereza” në Prishtinë, njejtë siç bëjnë edhe shumë modele e bukuroshe të tjera.

Si gjithmonë, ish banorja e “BBVK” po shkëlqen./Kosovarja

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x