Web Analytics

Pasi doli nga Big-u, Edona takohet me familjarët tek dajt dhe e kall ndejen me def (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ishte një nga ish banoret e Big Brother Vip Kosova që fitoi zemrat e publikut.

Edhe pse mendoi që do gjykohej shumë për shkak të ndërrimit të gjinisë, Edona pati përkrahje të madhe nga publiku shqiptar.

Ajo tashmë ka dal nga Bigu dhe është parë me familjarët e saj në Kosove.

Një video në rrjeti social TikTok shihet Edona James me familjarët derisa e bën atmosferën duke luajtur me def./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT