Pasi doli publikisht me moderatoren shqiptare, Capital T bën këtë veprim

Reperi kosovar, Capital T, befasoi të gjithë percjellesit me fotografinë e fundit.

Ai u pa në krah me moderatoren shqiptare, Nevina Shtylla, teksa shkroi: Buzëqeshje, shkruan GazetaBlic.

Kjo u bë virale dhe u komentua shumë në rrjet, pasi shumë kohë më parë reperi u përfol për një lidhje të mundshme me Nevinën.

Mirëpo, me sa duket kjo fotografi nuk ka të bëjë me asgjë vetëm me ndonjë projekt muzikor, kështu të paktën sipas komenteve të percjellesve dhe storjes së fundit të postuar nga vet ai./Blic/