Web Analytics
BallinaSHOWBIZPasi e konfirmoi ndarjën, Mikela flet sërish për lidhjen me Erionin: Gjërat...

Pasi e konfirmoi ndarjën, Mikela flet sërish për lidhjen me Erionin: Gjërat mes nesh…

Publiku dyshoi se dyshja e dalë nga “Për’puthen”,Mikela dhe Erioni ishin ndarë pasi nuk postonin më asgjë sëbashku.

Ndersa vet Mikela tha asokohe:”Nuk dua të flas por fakti që nuk na keni parë bashkë është një përgjigje”

Tani mesa duket ka ndërruar mendje pasi e ftuar në “Shqipëria Live”,Mikela është pyetur në lidhje me Erionin dhe ajo rikujtoi puthjen e tyre të parë që e konsideron një moment të cilën e ndjenë dhe e dhanë.

“Edhe pse tani gjërat mes meje dhe Erionit nuk janë dhe aq mirë,njerëzit më kthehen që e ke bërë për show”-u shpreh Mikela e cila konfirmon zërat se mes tyre gjërat janë mbyllur.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit