Web Analytics

Pasi është shëndoshur, Alvisa tregon të pasmet e mëdha

Botuar nga: InfoKosova

Alvisa Qarri edhe pse doli cift me Bashkimin nga përputhen lidhja e tyre nuk zgjati dhe u ndanë.

Së fundmi vërehet se ajo ka sthuar peshë.

E kjo ka bërë që të ketë asete edhe më të formësuara trupore.

Së fundmi ka vënë në pah të pasmet e mëdha./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT