Pasi hoqi reçipetat në mes të Romës, Lindita gati të zhvishet dhe mes emisionit

Pas triumfit të Romës në Conference League ndaj Feynoord, ish-konkurrentja e “Përputhen +40”, Lindita Bimi doli live në Instagram duke festuar me tifozët italianë ndërsa hoqi reçipetat në mes të Romës.

E ftuar në “Abc e Pasdites”, ajo tha se mund ta bënte edhe LIVE në program.

Por moderatori Ermal Peçi e ndaloi duke i thënë se nëse e bën duhet të paguaj edhe gjobën e AMA-s për orarin, çka shkaktoi shumë të qeshura.

Shiko foton: