Web Analytics
BallinaSHOWBIZPasi humbi disa kilogramë, tani Shyhretja vishet si me qenë vajzë 20...

Pasi humbi disa kilogramë, tani Shyhretja vishet si me qenë vajzë 20 vjeçare!

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku po duket si vajzë e re.

E veshur me bluzë të bardhë dhe me xhinse të shkurta, Shyhrejta po i sfidon vajzat e reja me këtë pamje.

Me disa kilogramë me pak, Shyhretja po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit