Pasi i refuzoi dy djemë të pashëm, ja ç’po bën Antoneta Koci

Emri i saj është bërë mjaftë i përfolur që nga koha kur Antoneta Koci u bë pjesë e emisionit “Për’puthen”.

Antoneta ishte nga të parat vajza që u bë pjesë e këtij emisioni televiziv, ku vajzat duhej të zgjidhnin një nga djemtë e shumtë që ishin aty, për të dalur në takim dhe për të parë nëse përputhet me të, shkruan “InfoKosova”.

Por, Antoneta si duket nuk arriti të përputhej as me Lulzimin e as me Anduelin të cilët i kishte si të vetmit meshkuj që i pëlqenin deri diku.

E sot pasi që treshja e lartë cekur nuk janë më pjesë e këtij emisioni, Antoneta ka zgjedhur që të pozoj e të na sjell pamje të jashtëzakonshme të saj.

Duket se Antoneta po e shijon bukur mirë jetën si beqare./InfoKosova/