Web Analytics

Pasi ia arriti qëllimit, Verona e Bucit ‘braktisë’ Kosovën (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Buci dhe e fejuara e tij janë padyshim çifti më i përfolur i momentit.

Verona u bë e njohur për publikun me hyrjen e saj në BB prime-n e kaluar për ti tërhequr vëmendjen të fejuarit të saj Bucit, lidhje me sjelljet e tij të pahijshme me Santianën.

Ajo I përmendi një e nga një të gjitha gabimet e tij , si dhe e ‘urdhëroi’ se me kë të rrinte ai.

Në rrjet pati reagime të ndryshme, disa e perkrahën e disa edhe nuk ishin të pajtimit me veprimin e saj.

Sidoqoftë , Verona ia arriti qëllimit të saj, ajo përmirësoi sjelljet e Bucit, e që mbetet të shihet sa do të arrijë ai ti përmbahet rregullave që I caktoi e fejuara.

Pas gjithë rrëmujës , Verona paska vendosur të udhëtojë jashtë Kosovës.

Ajo tashmë gjendet në Suedi, e cila përmes një foto nga konfirmoji vendndodhjen e saj./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT