Pasi ia mori burrin Kim Kardashianit, Irina Shayk ‘nguc’ rëndë fansat e saj

Modelja e njohur, Irina Shayk, është kthyer në qendër të vëmendjes shkak kjo lidhja e saj e re me ish-burrin e Kim Kardashian, Kanye West.

Dyshja janë kapur mat në krahët e njëri-tjetrit, teksa ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre publikisht.

Së fundi, Irina Shayk ka bërë me dije se ka përfunduar fotosesionin e fundit ku ka p.rovokuar fansat e saj.

Ajo shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël dhe këto fotografi të publikuara nga vet ajo u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga fansat e saj./Blic/