Web Analytics

Pasi ish-i i saj u martua, Adriana Matoshi reagon kështu (Foto)

Dy ditë më parë, ish i dashuri i saj, futbollistu Keith tregoi në rrjete sociale se i ka dhënë fund beqarisë.

Pas kësaj, Adriana duket se nuk e ka vrarë shumë mendjen dhe ka nisur të postojë në rrjetet e saj sociale foto të nxehta me bikini.

Ajo shfaqet mjaft në formë, teksa shfaqet me rroba plazhi të zeza.

Shiko foton:

Nga rubrika