Pasi iu zbulua “vendi i punës” në Dubai, reagon Arta Nitaj

Vendi i punës së shumë bukurosheve shqiptare në Dubai, është zbuluar “aksidentalisht”, shkruan “InfoKosova”.

Pikërish ishte në një fotografi të një Clubi në Dubai, bukuroshja e njohur Arta Nitaj.

Aty thuhej se për klientët milionerë të këtij klubi, Arta dhe një vajzë që shihej me të, i shoqërojnë miliarderët arab.

E kjo fotografi ka bërë xhiro nëpër të gjitha portalet tona.

Por, Arta ka zgjedhur që në heshtje të reagoj kundër këtij lajmi.

Në fotografinë e fundit, Nitaj shihet shumë e qetë dhe e pa disponim.

Si duket këto që po fliten për të, Artën e kanë bërë që të reagoj në qetësi përmes kësaj pamjeje të saj./InfoKosova/