Web Analytics

Pasi konfirmoj shtatzaninë, Sara Gjordeni ka diçka për ti thënë edhe foshnjës

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni sonte konfirmoi shtazanin me Bardhin.

Ajo në postimin e parë pas konfirmim shkruan : “Dritë, mami dhe babi shpresojnë qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet për asnjë lloj sfide! 👶🏼🤍”.

Urojmë që çifti ta shijojnë këtë rrugëtim të ëmbël./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Të FUNDIT