Web Analytics

Pasi pa videon e Egles në qytet, Elgit Doda thumbon produksionin: Ma skualifikoni atë shokun

Botuar nga: InfoKosova

Elgit Doda ka ironizuar produksionin e “Big Brother VIP” me një postim të bërë në InstaStory.

Ditën e djeshme u bë një postim i papritur në Instagram, nga faqja zyrtare e BBV, ku shihej Egla Ceno në një dhomë të bardhë, e izoluar nga pjesa tjetër e banorëve, pak orë pasi u tha se është skualifikuar nga gara.

Për këtë, Egliti shkruan në InstaStory: “Ore ma skualifikoni nja 3 a 4 orë atë shokun tim sa të pi një kafe dhe futeni brenda prap.

Ps: Meqë është edhe 1 Prill”.

Shiko foton:

Të FUNDIT