Pasi tregoi gjoksin, Era vjen me një video interesante

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale.

Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është dukur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj.

Kujtojmë se para disa dite, Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar disa nga fotot e saj, e ku kishte fotografuar pa jelek.

Era pritet që këtë vit të sjellë këngë të reja pasi që ajo është parë disa herë në studio duke incizuar të tilla. /Express/