Web Analytics
BallinaSHOWBIZPasi u bë me veturë mbi 200 mijë euro, Mozzikut i ndodh...

Pasi u bë me veturë mbi 200 mijë euro, Mozzikut i ndodh e papritura

Reperi Mozzik njihet për jetën e tij super luksoze. Duke qenë ndër emrat më të kërkuar nga publiku, ai po siguron edhe të ardhura të majme, ku kësaj radhe paska vendosur që t’i bëj vetes një dhuratë mjaft luksoze.

Ai është bërë me veturë “Lamborghini Urus”, ngjyrë të kuqe. Ky tip i veturës kushton mbi 200.000 euro. Mozzik nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Reperi doli publikisht në rrjete sociale dhe tregoi simptomat të cilat aktualisht po i përjeton.

Sipas asaj që ka shkruar, virusi që ka qenka më i rëndë se COVID-19. Shërim të shpejtë për artistin. Së fundmi Mozzik solli këngën e re me titull “Fatkeqësi”. Pjese e klipit ishte vajza me e perfolur e momentit Efi Dhenes.

Sa i perket jetes private Mozzik ka kohe qe eshte deklaruar beqar, pas ndarjes nga reperja Loredana me te cilen ka edhe nje vazje te qujtur Hanna. Sic duket Mozzik po shijon jeten e beqaret dhe mjaft po i pelqen. Shiko postimin:

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit