Web Analytics
BallinaUncategorizedPasi u nda nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj në një lidhje të...

Pasi u nda nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj në një lidhje të re me blogeren e njohur?

Kohë më parë për aktorin e njohur të humorit, Romeo Veshajn është përfolur se është në një lidhje me këngëtaren Jonida Maliqi.

Ata nuk e konfirmuan lidhjen e tyre, edhe pse shpesh janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Gjithsesi, ishte Jonida ajo që i vuri pikat mbi i, në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku tregoi se është single.

Mirëpo, Romeo? Sipas Panorama Plus, ai është në një lidhje të re me blogeren e njohur, Sara Kolamin.

Burime pranë Panorama Plus, bëjnë me dije se ata janë njohur në ambientet e Vizion Plus, ku vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani realizojnë emisionin “Treshat”.

Ata nuk reaguar ende rreth këtij lajmi!

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit