Pasioni i çuditshëm i Anxhela Peristerit…

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ks qenë e angazhuar kohët e fundit me projekte artistike dhe ai që bëri më shumë bujë ka qenë koncerti i saj recital.

Por ajo së fundmi ishte e ftuar në rubrikën “Të panjohurit” në emisionin “E Diela Shqiptare” dhe ndau me publikun sekretin e saj, i cili është koleksionimi i kërmijve.

“Kremrat e kërmillit në të gjithë botën janë më të mirët për fytyrën dhe efekti që kërmijtë të japin kur i vë  në lëkurë është shumë i mirë”, tha këngëtarja e njohur.

Një tjetër gjë që është komentuar së fundmi në media eshte martesa e saj ne Las Vegas.