Për çka e ka marrë malli Dafina Zeqirin

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka treguar se për çka ka mall me foton e fundit

Dafina Zeqiri është njëra prej këngëtarëve më aktive në Kosovë në dy vitet e fundit.

Gjatë pandemisë ajo ishte e vetmja që nuk i zhgënjeu fansat e saj duke lansuar këngë të reja për fansat e saj, derisa këtë vit ajo realizoi edhe një album që e titulloi “Dafinë moj”.

Por, si duket Dafinën e ka marrë malli për një gjë tjetër.

“A mos ndoshta me mungojnë flokët e shkurtra”, ka shkruar ajo.

Dafina për një kohë kishte shkurtuar flokët dhe këtë e kishte bërë për të ndryshuar stil, i cili stil u mirëprit nga fansat e saj. /Express/