Web Analytics
BallinaSHOWBIZPër festën e 28 nëntorit, Blerona shkon në punë me fustan tradicional

Për festën e 28 nëntorit, Blerona shkon në punë me fustan tradicional

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit, ajo merre vemendje me secilen paraqitje duke u komentuar shpesh edhe per jeten private.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion, duke u bere nje nga moderatoret me te mira.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Sot është festa e 28 Nëntorit, dhe Blerona ka vendosur të vishet me fustan unik.

Nje foto te bukur e ka postuar ne rrjetin social ku u pelqyeme fustanin tradicional.

Me tipare tradicionale, Blerona po shkëlqen në këtë fustan të gjatë dhe mes shumë stil. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit