Për herë të parë! Loredana pozon gjysmë e veshur

Reperja e njohur shqiptare, Loredana, është duke kaluar pushimet e saj super luksoze në Dubai.

Nga atje, Loredana ka bërë me dije se është e shoqëruar me Mozzikun dhe vajzën e tyre Hanën.

Së fundmi, Loredana postoi një fotografi në rrjetet sociale ku shihet e veshur vetëm në bikine.

Pothuajse, kjo është hera e parë që Loredana fotografohet e veshur kështu.

Kujtojmë se, përveç si një repere e suksesshme,Loredana njihet edhe për stilin unik dhe komentohet shumë edhe për jetën private, pjesë e së cilës është Mozzik./GazetaBlic/