Web Analytics
BallinaUncategorizedPër ku ishin nisur dhe kush ishte bashkë në bord me Kobe...

Për ku ishin nisur dhe kush ishte bashkë në bord me Kobe Bryant dhe vajzën e tij?

Vdekja e Kobe Bryant ka tronditur botën në përgjithësi.

Pak momente më parë u konfirmua se bashkë me të në bord ishte edhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna.

Gazetari i ESPN, Adrian Wojnarowski ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përplasjen e helikopterit që ndodhi të dielën në mëngjes.

”Kobe Bryant ishte në rrugën e tij për një lojë basketbolli me vajzën e tij Gianna kur u rrëzua helikopteri.

Ata që ndodheshin në helikopter përfshijnë edhe një lojtar dhe prind”, ka konfirmuar ai. /Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit