Për ku janë nisur kështu djali dhe reja e Shkurtes

Erza Dana është vajza nga Gjakova e cila mori famë duke u bërë pjesë e familjes së Shkurte Fejzës.

Ajo ka vite që është në lidhje me djalin hastret të këngëtares, ani pse nuk ekspozohen shumë në media.

Erëza është një nga rejat e rralla që sjellë më së paku foto e risi në rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar tek sa janë duke udhtuar me veturë.

A thua vallë për ka janë nisur?/Kosovarja/