Web Analytics
BallinaSHOWBIZPër Leartën dhe kunatën e saj, festat e fundvitit kanë arritur

Për Leartën dhe kunatën e saj, festat e fundvitit kanë arritur

Learta është treguar shumë e dashur edhe me kunatat e saj.

Ajo shpesh publikon foto nga ndeja të ndryshme me kunata.

Ato vazhdojn të jenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Learta Jakupin dhe kunaten e saj Necen, ndonëse janë nëna shumë e përkushtuar, ato prapë se prapë nuk heqë dorë nga punet e tyre.

Learta Jakupi dhe Neca, bashkë me fëmijët e tyre, pasditen e sotme e kanë kaluar bashkë.

Këtë e kanë treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Duket se atmosfera festive, i ka rrëmbyer qysh tani dy zonjat.

Pasi, të dyja me fëmijët janë shfaqur pranë disa dekorimeve festive./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit