Web Analytics
BallinaUncategorizedPër Lorin vitet janë thjesht numra- shikojeni si vishet

Për Lorin vitet janë thjesht numra- shikojeni si vishet

Këngëtarja nga Shqipëria ka kohë që është zhvendosë për të jetuar në Prishtinë.

Ajo tanimë është ambientuar me jetesën kosovare, gjë të cilën e ka treguar edhe vet Lori, shkruan “Kosovarja”.

Muzika tek ajo nuk është diçka e rastësishme, pasi që të dy prindërit i janë marrë ma herët me muzikë, babai i binte harmonikës e nëna si valltare në një grup të Korçës.

Lori pëlqehet shumë për muzikën që kultivon, ndaj edhe ka respekt e dashuri nga publiku.

Ani pse 37 vjeçare dhe e pamartuar këngëtarja shfaqet përherë në top formë.

E këtë e ka dëshmuar me imazhet e fundit edhe frazën se për të vitet janë thjesht numra./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit