Për qefin e vjehrrës Elita vishet si nuse tradicionale dhe shërben

Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Ajo si një moderatore e përkyer gjithë kohë kalon në lajm, edhe pse kohëve të fundit nuk është aktive në profesionin e saj.

Pasi që ka një përkushtim të madh rreth vetës, ajo gjithmonë shkëlqen me pozat që publikon.

Këtë herë, me veshje të arit në disa momente duke shërbyer Elita duket për mrekulli./kosovarja