Web Analytics
BallinaUncategorizedPër Vesën pushimet nuk përfundojnë kurrë

Për Vesën pushimet nuk përfundojnë kurrë

Përveç si një këngëtare e suksesshme Vesa Luma njihet edhe si moderatore e zonja, energjike dhe shumë pozitive.

Vesa dhe reperi Big Basta, tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të re së bashku me djalin e tyre, Lianin.

Këngëtarja është mjaftë aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi e video të ndryshme nga aktivitetet e saj sin ë karrierë ashtu edhe në jetën private.

Ndonëse jemi në stinën e dimrit për Vesën pushimet e verës nuk përfundojnë asnjëherë.

Ajo këtë e dëshmon me fakte duke pozuar në bikini.

“Vera nuk mbaron asnjëherë”, ka shkruar ajo krahas imazhit në Instagram./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit