Web Analytics
BallinaUncategorizedPërdorë lëngun e menstruacioneve në fytyrë për tu dukur e re

Përdorë lëngun e menstruacioneve në fytyrë për tu dukur e re

Mari Valents, thotë se ajo duket e re sepse përdorë maska të fytyrës të bëra nga lengu i periodave.

Influencerja 19 vjeçe thotë se sekreti i dukjes së saj të re është përdorimi i maskës së bërë nga lengu i periodave të veta.

Për disa femra, menstruacionet janë të parehatshme dhe të dhimbshme, mirëpo nuk duket të jetë ky rasti i Mari Valents.

Ajo thotë se ka një lidhje shumë pozitive me periodat sepse ajo e përdorë atë që të duket e bukur.

Ajo ka shpjeguar se si adoleshente, kishte pasur probleme me lëkurën, por më pas ishte mësuar të kujdesej për lëkurën e saj.

Ajo thotë se i gjithë përmirësimi që pati në lëkurën e saj është falë lengut të periodave që përdorë në fytyrë një herë në muaj.

Mari thotë se ky është sekreti i bukurisë së përjetshme.

Ajo thotë se pavarësisht se çfarë thonë njerëzit, lengu i periodave është i pastër dhe i shëndetshëm për fytyrën.

Dhe se aroma që ndjejmë nga ato është thjeshtë aromë hekuri.

Sipas saj, lengu i periodave është plot me minerale, materie ushqyese dhe hormone, gjëra që i duhen lëkurës./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit