3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Përë këtë politikan e la Rudina burrin e saj që e ka...

Përë këtë politikan e la Rudina burrin e saj që e ka një fëmijë me të!

Ka ndodhur kjo gjë, humoristja e njohur e cila bëri famë me humoret e saj në emisionin humoristik “Al Pazar” është ndarë nga burri i saj me të cilin ka një fëmijë.

Arsyeja thuhet se është një politikan i pasur dhe biznismen i cili ka hyrë në jetën e Dembacajt.

Pas shumë thashethemeve për divorc, të shoqëruara me arsyen e ndarjes që ishte një tradhti në mes, prezantuesja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, më në fund vendos të konfirmojë ndarjen nga bashkëshorti, Aleksandër Varfaj.

“Po, është e vërtetë, po divorcohemi”, deklaroi ajo në një intervistë për “Wake up” në “Top Channel” pak ditë më parë.

Ajo çfarë përflitej prej disa muajsh në mediat rozë u konfirmua nga vetë Rudina Dembacaj, duke pohuar se ajo dhe bashkëshorti janë në procedurë divorci.

“Po, është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci.

Kërkesa për divorc është paraqitur në qershor”, tha moderatorja, duke shtuar se ajo dhe Aleksi kanë një mrekulli, vajzën e tyre që quhet Viktoria.

Lajmi dhe aludimet e shumta për një ndarje të mundshme nisën shtatorin e këtij viti, ku Dembacaj vazhdimisht i referohej të shoqit thjesht si “babai i Viktorias”.

Por çfarë flitet për jetën e saj private pas prishjes së martesës me partnerin, që u martua në 2016- ën?

Në fakt, për hir të së vërtetës, emri i Rudina Dembacajt ka bërë lëmsh vetë politikën, duke qenë se emri i të dashurit aktual është një person që gjendet mes botës së politikës.

Edhe pse në fillim u përfol për një lidhje të mundshme me një politikan të djathtë, nisur nga disa foto miqësie me të, në fakt burime pranë saj thonë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është në një lidhje me një ish=deputet, i komentuar për problemet me drejtësinë.

Nuk dihen shumë detaje për njohjen e saj me biznesmenin, që më pas u bë deputet dhe që para pak kohësh pati edhe një fatkeqësi familjare.

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics