Perfeksion, Shkenda fansat “i vlon”

Njëra nga femrat më të suksesshme shqiptare është Shkenda Dubova.

Krahas suksesit në karrierë, ajo veçohet edhe për bukurinë dhe sharmin e saj.

Hiret trupore nuk heziton ti ekspozoj në çdo postim, ku së fundmi ajo zbuloj më shumë nga gjoksi bombastik.

Duke bërë ca lëvizje provokuese, ajo ‘i vloj’ fansat nga perfeksionizmi i saj./Indeksonline/