Web Analytics

Performancë magjike! Bora dhe Donaldi kërcejnë kolonën zanore të filmit “5 herë jo” në DWTS

Botuar nga: InfoKosova

Në “Dancing With The Stars” ka përformuar edhe moderatorja e këtij emisioni Bora Zemani.

Bora dhe Donaldi në “DWTS” kanë përformuar kolonën zanore të filmit, nën shoqërinë e këngës së Alban Skenderaj “Obsesion”.

Bora bashkë me të dashurin e saj Donald Veshaj janë duke e realizuar një film “5 herë jo” që pritet të jetë nga data 12 dhjetorë në kinematë e vendit.

Më poshtë mund ta ndiqni videon e plotë të përformancës së tyre.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT