Web Analytics
BallinaSHOWBIZPërfshihet nga flakët lokali i Fifit, dalin pamjet

Përfshihet nga flakët lokali i Fifit, dalin pamjet

Lokali i Fifit ka marrë flakë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjete sociale. Fifi ka publikuar pamje nga tualeti ku duket që është kapluar nga zjarri. “Na kaploi syri i keq”, ka shkruar ajo krahas pamjeve.

Fifi eshte mjafte aktive ne rrjete sociale duke publikuar dhe njoftuar ndjeksit e saj per cdo gje rreth saj se cka ndodh, si per projkete vetem, si per bashkpunime ajo gjithmone kerkon mendimin e fansave per ngjarjet.

Bukuroshja ishte pjese e Big Brother Vip Albania, vitin e kaluar, ku loja e saj beri shume buje, duke marr vemendje te madhe. Ajo u largua me vetedeshir pas nje presioni psikologjik, qe erdhi deri te alivanosja.

Kengetarja nga Ferizaji, eshte ne lidhje me bisnizmenin Adis Patushi, me te cilin eshte edhe ne pritje te embel. Lidhja e saj me Adisin erdhi pas largimit te Big Brother Vip Albania, ku u njoftuan dhe po vazhdojn dashurine e tyre ta shijojne. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,687FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit