Përfundojnë dyshimet, martohen Arbenita dhe Fero

Çifti simpatik Arbenita dhe Fero kanë vendosur që të dalin publikisht duke treguar që dashuria e tyre është mjaftë e fortë.

Me një publikim në Instagram, modelja tregoi se tashmë është zyrtarisht e martuar me Feron.

Te veshur e të rregulluar bukur, dyshja nuk ka si të duken më mirë.

Shumë urime!/Indeksonline/