Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePërfundon nominimi/ Kush janë katër banorët që kaluan në televotim?

Përfundon nominimi/ Kush janë katër banorët që kaluan në televotim?

Përfundon nominimi/ Kush janë katër banorët që kaluan në televotim? Big Brother VIP Albania eshte kthyer nder speklaklet me te ndjekura gjithandej ku ka shqiptare.

Pak minuta me pare kane perfunduar edhe nominimet per kete jave. Efi, Tea, Armaldo dhe Bjordi dolën në nominim këtë javë.

Efi dhe Tea morën 4 vota, ndërsa Bjordi dhe Armaldo 3 vota, duke kaluar në televotim.

Kujtojmë se Diola është imune, pasi Bjordi i cili fitoi sfidën e ‘Lojës se Memories’, ia dhuroi imunitetin e tij asaj.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit