Përgjigja epike e Vlora Çitakut kur pyetet se kur do bëjë dasëm!

Prive mbrëmjen që lamë pas solli një material me të gjitha detajet nga dasma më e komentua e momentit, ajo e Robin dhe Marigona Krasniqit.

Sigurisht, të ftuarit ishin të shumtë në numër, edhe nga të famshmit.

Aty qe edhe Vlora Çitaku, nënkryetarja e PDK-së, partisë më të madhe opozitare.

E pyetur nga Prive se a i shkon mendja që të organizojë një dasëm të tillë, ajo pati një përgjigje interesante.

Mes tjerash, Çitaku me humor tha se është “shumë herët me folë” për dasmën e saj.