Web Analytics
BallinaUncategorized'Përgjithmonë mikja ime më e ngushtë’: Bella Hadid prek më dedikimin ndaj...

‘Përgjithmonë mikja ime më e ngushtë’: Bella Hadid prek më dedikimin ndaj nënës

Si e thamë edhe në një tjetër shkrim dje mbrëma ka festuar ditëlindjen, Yolanda Hadid e cila është nëna e Bella Hadid, modeles me famë botërore dhe po ashtu edhe vjehrra e Dua Lipës, këngëtarja e njohur shqiptare që prej kohësh duket se shoqërohet me djalin e saj Anwar Hadid me të cilin duket se gjërat po bëhen përherë edhe më shumë serioze.

Pas urimit të Duas vjen edhe Bella e cila ka postuar edhe një seri fotografish ku shfaqet së bashku me nënën e saj kur ende ishte në një moshë të vogël në fotografi që janë vërtet të këndshme.

‘Bricjapi ynë, gëzuar ditëlindjen sot, engjëllit që është nëna ime.

Nuk mund ta shpreh sa me fat ndihem që jam vajza jote.

Faleminderit për gjithçka je, më bën shumë krenare për çdo ditë!

Përgjithmonë mikja ime më e ngushtë.’

Ky është postimi i ndjerë që Hadid ka bërë për mesa duket njeriun më të rëndësishëm në jetën e saj.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit