Përkrahësi i VV-së që shkeli qenin me veturë: Mos u bëni merak se ka qenë qeni i PDK-së

Ditë më parë u publikua në rrjetet sociale video e një përkrahësi të Lëvizjes Vetëvendosje i cili duke bërë fushatë nëpërmjet një video live në rrjetet sociale e përplasi me veturë një qen endacak në rrugë.

E pasi ajo video u bë virale e u kritikua shumë, personi në fjalë ka bërë edhe një video tjetër ku ka shpërthyer në ofendime.

Ai i ka quajtur mbështetësit e PDK-së me termin “zagarë” dhe ka thënë se qeni që e ka përplasur me veturë ka qenë “i PDK-së”.

Shiko Videon: