Web Analytics
BallinaSHOWBIZPërlotet Armina: Më preku fjalimi i Doktor Berishës në dasmë

Përlotet Armina: Më preku fjalimi i Doktor Berishës në dasmë

Gjatë fjalimit në dasmën e të birit, Berisha u shpreh se arritja më e madhe e Shkëlzenit është vetë Armina Mevlani.

Moderatorja tha në “Goca dhe gra” se pikërisht ky fjalim i vjehrrit të saj ishte nga surprizat më të bukura të mbrëmjes.

“Për mua fjalimet e doktorit dhe të babit kanë qenë pjesa më emocionuese, nga babi e prisja por nga doktori jo me thënë të drejtën, të thoshte diçka kaq të ndjerë e të lartësojë femrën dhe t’i japë femrës respektin dhe lëvdatat e duhura.

Akoma e shikoj videon dhe mund të them se ka qenë ndër surprizat më të bukura të asaj mbrëmjeje”, tha Armina e përlotur.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit