Përmes kësaj video Efi tregon si ndihet që nuk doli çift në Përputhen

Efi, është tashmë ish konkurrente e emisionit të dashurisë Përputhen.

Ajo nuk arriti të gjej dashurinë dhe u largua.

Përmes një video në Tik Tok që e shpërndau edhe në rrjete sociale ajo tregon si ndihet kur e pyesin që nuk dole cift.

Shiko videon më poshtë për ta kuptuar./InfoKosova/