Web Analytics

Përmes një foto Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit?

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari disa muaj më parë ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Mirëpo së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë vajzë.

Aktorja ka ripostuar në InstaStory një video të fanses së saj, në festën e “gender reval” ku një çift kanë zbuluar se gjinia është vajzë.

“Ne duke pritur që Olta Gixhari të bëj ‘gender reval’”– ka shkruar fansja krahas fotos.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT