Web Analytics
BallinaUncategorized“Për’puthen” jashtë emisionit Shqipja dhe Fationi?

“Për’puthen” jashtë emisionit Shqipja dhe Fationi?

Shqipja bëri të gjithë konfuz me një postim.

Shqipe Hysenaj dhe Fatjon Kuqari janë dy prej ish-konkurrentëve të “Përputhen” që komentohen pafund në rrjet.

Së fundi, Shqipja u përgjigj në pyetjet e percjellesve në Instagram, të cilët nuk hezitonin ta pyesnin rreth jetës personale.

Një prej tyre e pyeti se a ka filluar një romancë me Fatjon Kuqarin, ngase u panë shumë të afërt në ndejën për ditëlindjen e tij.

“A je në një lidhje me Fation Kuqarin?

Shkoni shumë bashkë”, i shkroi  derisa Shqipja nuk hezitoi t’i përgjigjej.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit