Përse Capital T e vizitoi Ermal Fejzullahun në vilën e tij në Brezovicë

Këngëtari ka pritur mysafirë në vilën e tij në Brezovicë.

Ermal Fejzullahu ka publikuar një imazh në profilin e tij në Instagram.

Ai ka falënderuar këngëtarin Capital T dhe mikun e tij Gizën për vizitë.

Në foton që Ermali ka publikuar, ata shihen duke pirë kafen e mëngjesit së bashku.

Me Trimin dhe Gizën , flm për vizite”, ka shkruar Ermal Fejzullahu në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, arsyeja e këtij takimi nuk është zbuluar mbase dyshja Ermali dhe Capital mund të sjellin ndonjë bashkëpunim./Lajmi