Pesë veshjet e bukura të Sarës në shtatzëni

Sara Hoxha është futur fuqishëm në medien rozë, duke u komentuar për lidhjen e saj me Ledri Vulen.

Ledri dhe Sara janë shndërruar në një nga çiftet më të njohura dhe të përfolura në publik.

Sara, gjatë gjithë kohës diskutohet për stilin e saj, ani pse deri më tani zakonisht e kemi parë vetëm me bikine.

Çifti po rrinë në det, ama Sara përtej plazhit vishet mjaftë bukur ne përditshmërinë e saj.

Sjellim pesë veshjet e saj të veçanta të periudhës së shtatzënisë, shkruan “Kosovarja”.