“Pëson sulm të rëndë”, reagon ashpër Ermal Fejzullahu

Është shpërndarë një ‘Fake News’, në të cilin thuhej që këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka pësuar sulm të rëndë.

Ky lajm është i rremë, pasi këngëtari gëzon shëndet të plotë, shkruan Indeksonline.

Përmes një postimi në Instastory, këngëtari u shpreh se është shëndoshë e mirë dhe nuk ka asnjë problem.

“Nuk e di qysh nuk ju vjen turp portaleve te tilla… turpi i botes.

Jam shëndoshë e mirë falemderit zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin kjo është marri”, shkroi Ermali në postimin e tij./Indeksonline/

Shikoni reagimin: