Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Photoshopi” e zbukuron e bën si loçkë Arjolën

“Photoshopi” e zbukuron e bën si loçkë Arjolën

Arjola Demiri, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur, qysh me hyrjen e saj në Big Brother, ajo ka qenë vazhdimisht pjesë e shumë diskutimeve si për jetën personale ashtu edhe për pamjen që e karakterizon.

Arjola, nuk arriti të fitojë çmimin e madh, por që nga produksioni mori si dhuratë një banesë për fëmijët e saj.

Pas daljes nga ai format, Arjola ka vazhduar me jetën e saj të përditshme dhe me punën e saj si aktore.

Shpesh ajo poston foto profesione, ku në fakt përdoren filtër e photoshop shume duke e ndryshuar atë krejtësisht./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit