Web Analytics
BallinaPikë-kalimi kufitar Merdarë, deri në 4 orë pritjet në dalje

Pikë-kalimi kufitar Merdarë, deri në 4 orë pritjet në dalje

Qendra kombëtare për menaxhim kufitar sërish ka njoftuar për pritje të gjata në kufij.

Ku në pikë-kalimin kufitar në Merdarë, pritjet në dalje janë deri në katër orë.

Sipas kësaj qendre pritjet në Jarinje janë deri në dy orë në dalje, ndërsa te Dheu i Bardhë 30 minuta dhe në Vërmicë 40 minuta./Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit